Chłodziwa Szczecin logo

Kurtyny paskowe – popraw warunki pracy

Zastosujesz je w halach, magazynach, czy mroźniach

Jakie są korzyści z zastosowania kurtyn paskowych?

Kurtyny paskowe znalazły zastosowanie w wielu przedsiębiorstwach i biznesach. Można je spotkać w magazynach, chłodniach, stanowiskach spawalniczych, czy nawet laboratoriach. Dlaczego zyskały taką popularność? Rzuć okiem na ich najważniejsze funkcje!

Kurtyny paskowe cechują doskonałe parametry izolacji cieplnej. To oznacza, że zapobiegają mieszaniu się mas powietrza, dlatego są montowane między pomieszczeniami, w których temperatury mocno się różnią. Uniemożliwiają mieszanie się powietrza równie dobrze co drzwi oraz zapobiegają przeciągom. Z pewnością, dzięki nim obniżysz rachunki za ogrzewanie.

Doskonale sprawdzą się w magazynach, czy halach, ponieważ można nimi odgrodzić stanowiska pracy. Kurtyny paskowe pochłaniają dźwięk i wibrację, poprawia to znacznie kulturę pracy. Co więcej, są wykonane z przezroczystego tworzywa, dlatego uniemożliwiają przypadkowe zderzenia, które mogą skutkować niebezpiecznymi wypadkami.

Kurtyny paskowe mogą otaczać głośno pracujące maszyny, ponieważ pochłaniają dźwięk, chronią przed mgłą olejową, a jednocześnie pozwalają nadzorować pracę urządzenia. Doskonale sprawdzą się w przejściach, którymi przejeżdżają wózki widłowe. Atutem kurtyn paskowych jest wysoka wytrzymałość na uszkodzenia, dodatkowo do czyszczenia nie wymagają żadnych specjalnych detergentów.

chlodziwo syntetyczne
chłodnia

Do czego służą kurtyny spawalnicze?

Już teraz możesz sprawdzić, w jakim celu używa się kurtyn spawalniczych. Dlaczego są niezbędne, w każdym stanowisku spawacza?

mroźnia

Kiedy warto zainwestować w kotary przemysłowe?

Rzuć okiem na kotary przemysłowe! Dlaczego warto je kupić? O tym, jakie mają funkcje, przeczytasz w naszym artykule.

logo footer chlodziwa

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2019-2021 Chłodziwa Szczecin

Chłodziwa Szczecin we wsparciu Arkadiusza Syneckiego

Produkty dostarcza Kurtyny PCV Paskowe | Mapa strony

Zobacz kurtyny spawalnicze chroniące przed promieniowaniem