Chłodziwa Szczecin logo

Kotara akustyczna – sposób na znaczną poprawę komfortu pracy

Doskonale sprawdzi się w magazynie, chłodni, czy warsztacie

Jak wyciszyć drzwi?

Przeszkadzają Ci głośne dźwięki dochodzące z klatki schodowej? Nie pozwól, żeby cokolwiek zakłóciło Twój odpoczynek! Pamiętaj, że hałas negatywnie wpływa na jakość snu, a to może się odbić na zdrowiu. Rzuć okiem, w jaki sposób możesz wyciszyć swoje drzwi!

Zacznij od sprawdzenia progu! Często w blokach mieszkalnych się ich nie montuje, a to duży błąd, ponieważ przez niewielką szczelinę przenika do mieszkania zimne powietrze. Co więcej, powoduje to zmniejszenie izolacji akustycznej, przez co Twój spokój zakłócają dźwięki z klatki schodowej. Rozwiązaniem jest montaż progu, ale pamiętaj, żeby szczelnie przylegał do skrzydła drzwiowego.

Doskonałym rozwiązaniem może się okazać mata wygłuszająca. Mata tłumi drgania i wibracje, a co więcej pochłania dźwięki. Możesz być pewny, że znacznie poprawi izolację akustyczną Twojego pomieszczenia. Montaż nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi, matę łatwo się docina i nakleja.

Jeśli chcesz wygłuszyć drzwi, które prowadzą do magazynu, czy warsztatu, w którym pracują głośne maszyny, dobrym wyborem mogą być kotary akustyczne. Pamiętaj, że długotrwała ekspozycja na hałas ma negatywny wpływ na zdrowie. Kotary akustyczne wykonane z grubej folii PCV doskonale pochłaniają dźwięki i drgania, dzięki temu poprawiają komfort pracy.

chlodziwo syntetyczne
chłodnia

Zobacz korzyści z montażu kurtyn paskowych

Kurtyny paskowe mają zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu. Doskonale sprawdzają się w chłodniach, stanowiskach spawalniczych, czy magazynach. Gdzie jeszcze? Zobacz już teraz!

mroźnia

Jakie zastosowanie mają kotary przemysłowe?

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat kotar przemysłowych? Doskonale trafiłeś! Bo mam dla Ciebie artykuł, dzięki któremu poznasz ich funkcje i zastosowanie.

>35 dB Redukcja hałasu zapewniana przez kurtyny paskowe z folii PCV

56 rodzajów Płynów chłodząco-smarujących z różnymi współczynnikami rozcieńczenia (30:1, 40:1, 50:1)

20 l = 600 l emulsji Z 20 litrów półsentytecznego koncentratu oleju emulgującego uzyskasz 600 l emulsji

Jak Klienci oceniają nasze produkty?

"Szeroka oferta Chłodziwa Szczecin to wszystko w jednym miejscu! Szukałem odpowiedniego chłodziwa, które sprawdzi się do obróbki wiórkowej i przy okazji znalazłem coś, czego w mojej firmie brakowało od dawna. Mowa oczywiście o kurtynach z folii PCV, które doskonale sprawdzają się do osłony urządzeń w zakładzie produkcyjnym. Pracownicy często narzekali na niesprawność sprzętu z powodu jego zanieczyszczeń. Teraz nie mamy tego problemu!"

Szczecin

Jerzy P. [Szczecin]

logo footer chlodziwa

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2019-2021 Chłodziwa Szczecin

Chłodziwa Szczecin we wsparciu Arkadiusza Syneckiego

Produkty dostarcza Kurtyny PCV Paskowe | Mapa strony

Zobacz kurtyny spawalnicze chroniące przed promieniowaniem