Chłodziwa Szczecin

Kurtyny paskowe – popraw warunki pracy
Zastosujesz je w halach, magazynach, czy mroźniach

Facebook  Wejdź na nasz fanpage!

Zobacz artykuł
na temat
kurtyn
paskowych

 

Jakie są korzyści z zastosowania kurtyn paskowych?

Kurtyny paskowe znalazły zastosowanie w wielu przedsiębiorstwach i biznesach. Można je spotkać w magazynach, chłodniach, stanowiskach spawalniczych, czy nawet laboratoriach. Dlaczego zyskały taką popularność? Rzuć okiem na ich najważniejsze funkcje!

Kurtyny paskowe cechują doskonałe parametry izolacji cieplnej. To oznacza, że zapobiegają mieszaniu się mas powietrza, dlatego są montowane między pomieszczeniami, w których temperatury mocno się różnią. Uniemożliwiają mieszanie się powietrza równie dobrze co drzwi oraz zapobiegają przeciągom. Z pewnością, dzięki nim obniżysz rachunki za ogrzewanie.

Doskonale sprawdzą się w magazynach, czy halach, ponieważ można nimi odgrodzić stanowiska pracy. Kurtyny paskowe pochłaniają dźwięk i wibrację, poprawia to znacznie kulturę pracy. Co więcej, są wykonane z przezroczystego tworzywa, dlatego uniemożliwiają przypadkowe zderzenia, które mogą skutkować niebezpiecznymi wypadkami.

Kurtyny paskowe mogą otaczać głośno pracujące maszyny, ponieważ pochłaniają dźwięk, chronią przed mgłą olejową, a jednocześnie pozwalają nadzorować pracę urządzenia. Doskonale sprawdzą się w przejściach, którymi przejeżdżają wózki widłowe. Atutem kurtyn paskowych jest wysoka wytrzymałość na uszkodzenia, dodatkowo do czyszczenia nie wymagają żadnych specjalnych detergentów.

 

Do czego służą kurtyny spawalnicze?

Już teraz możesz sprawdzić, w jakim celu używa się kurtyn spawalniczych. Dlaczego są niezbędne, w każdym stanowisku spawacza?

Kiedy warto zainwestować w kotary przemysłowe?

Rzuć okiem na kotary przemysłowe! Dlaczego warto je kupić?
O tym, jakie mają funkcje, przeczytasz w naszym artykule.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2019 Chłodziwa Szczecin

Chłodziwa Szczecin we wsparciu Arkadiusza Syneckiego

Produkty dostarcza Kutyny PCV Paskowe

Zobacz kurtyny spawalnicze
chroniące przed promieniowaniem